Citroen Jumper 95 - 07

InzerceAutodilu.cz
  • Cena: 1 CZK
Popis
Prodám náhradní díly z poškozeného vozu Citroen Jumper 95-07 (motor diesel či benzín, převodovka, poloosy, světla, plasty, klima, interiér, atd.). Vše je ve výborném stavu. Mohu zaslat i poštou na dobírku.
Odpověď na inzerát
Hodnocení

Inzerce autodílů je stránka určená pro každého, kdo chce prodat či koupit autodíly. Vkládání inzerátů je velmi jednoduché, jde to opravdu samo. Pokud chcete prodávat či koupit nějaký předmět, nejprve se musíte registrovat. Postupně vyplníte údaje o sobě jako je jméno, příjmení, email a telefon, také si zvolíte, jestli jste fyzická nebo právnická osoba. Právnické osoby mohou vyplnit také IČ a IČO. Nakonec zadáte datum narození a zvolíte si heslo. Kliknete na vytvořit účet. Tím se zaregistrujete a můžete začít. Na stránkách máte svůj účet, který lze jednoduše spravovat, vidíte zde svoje inzeráty a můžete zdarma vystavovat svoje předměty. Máte přehled o všem, co nabízíte.

Ať jste propadli kouzlu tuningu a stále sháníte něco nového, čím své vozidlo vylepšit, nebo se vám porouchala nějaká součást auta, kterou už v běžném obchodě nekoupíte, věříme, že na tomto inzertním portálu najdete, co hledáte.

V online bazaru se v levé části nachází jednotlivé kategorie seřazené podle abecedy, můžete ale hledat i pomocí zadání klíčového slova do kolonky a stisknutím tlačítka najít. Po zobrazení dané  sekce autodílů si můžete zvolit, v jakém stavu má náhradní díl být, použijete k tomu posuvník s procenty, na druhém posuvníku si můžete navolit cenové rozpětí, pokud máte třeba omezený rozpočet. Můžete tedy koupit i díl, který je jako nový a stav má na 100%, nebo naopak za pakatel sehnat díl, který je používaný, ale ještě může chvíli posloužit.

Máte plnou garáž různého harampádí a potřebujete si udělat pořádek? Není nic jednoduššího než vzít všechny náhradní díly, u kterých víte, že už je nebudete potřebovat, dobře je nafotit, popsat jejich typ a také stav a nabídnout na online bazaru autodílů. Třeba se najde někdo, kdo právě tuto součást shání, vám se doma uvolní místo a někdo druhý bude mít radost.

Pokud chcete být při prodávání co nejúspěšnější, dejte si záležet na dobré a ostré fotce předmětu, nejlépe, aby byl na fotce díl celý, dobře osvětlený a za ním nejlépe neutrální nerušivé pozadí. V popisu předmětu uveďte co nejvíce informací, aby si mohl případný kupující udělat představu o stavu autodílu. Z jakého roku je díl, na jaký typ vozu je určený, popřípadě jestli ho lze použít i na jinou značku vozu, v jakém je stavu a pokud má nějaké vady, tak je důležité je všechny uvést popřípadě i nafotit.

Sháníte autosklo, chlazení, tlumiče, zimní pneumatiky, těsnění či výfuk? Možná že někdo právě nabízí přesně to, co už několik měsíců potřebujete, aby bylo vaše auto zase jako nové. Pokud nelpíte na tom, aby byly autodíly 100 % nové, ale jste kutil, který si se vším poradí, jste na správném místě. I tak je tu možnost, že bude někdo prodávat díl, který je nový, protože si třeba špatně vybral, nebo se mezitím rozhodl pro jinou variantu. I v bazaru je možné získat věci jako nové a za daleko lepší ceny.

Bojíte se o svoje auto a chcete ho zabezpečit před zloději? Zkuste kategorii Alarmy a centrální zamykání nebo Mechanické zabezpečení. Potřebujete převézt větší náklad, který se vám do kufru nevejde? Pořiďte si střešní nosiče a rozšiřte si tak možnosti přepravy. Klaksony troubí, ale světla nesvítí? V kategorii světla, xenony a žárovky si vyberte správný náhradní díl, abyste i ve tmě byli vidět. I vy ale musíte dobře rozeznat ostatní účastníky provozu, k tomu je tu sekce zrcátka.

Jestli rádi měníte vzhled svého auta, ale nechcete si kupovat drahé nové doplňky, zkuste inzerci autodílů. Disky, světla, autorádia, části interiéru, nemusíte si kupovat nové auto, aby jako nové vypadalo. Zkuste si projít jednotlivé kategorie a uvidíte, co uživatelé nabízí. Pokud máte doma veterána, třeba zde najdete dalšího nadšence do starých aut, který tráví volný čas s rukama v motoru umazaný od šmíru. Inzerce. Oprava a vylepšování auta může být opravdová vášeň a kde jinde by se mohli takoví lidé potkat, než na bazaru autodílů.

Do inzerce autodílů může vkládat inzeráty kdokoliv z České republiky, nemusíte se tedy spoléhat jen na omezenou nabídku místního kamenného autobazaru. Máte přístup k součástkám automobilů, které se nacházejí kdekoliv na území republiky, pokud si chcete díl prohlédnout na vlastní oči, můžete vybírat mezi uživateli ze stejného místa bydliště.

Když chodíte na stránku častěji a většinu inzerátů už jste viděli, v dolní části stránky se nachází sekce, ve které se zobrazují právě aktuální inzeráty, jsou to nabídky seřazené od nejnovějších.

Kromě součástí pro benzínové motory a dieselové motory najdete na stránkách i sekci pro majitele aut jezdících na LPG (zkapalněný propan a butan) a CNG (stlačený zemní plyn). Inzerce půjček

Moderní vozy už nedávají řidičům tolik možností oprav, značkové autoopravny udělají vše za nás, i tak je ale na světě spousta fandů starších vozů, ve kterých se člověk může „hrabat“ od rána do večera. I pro tyto nadšence je určena inzerce autodílů.